Sdělení pro členy České kooperativní skupiny pro nádory hlavy a krku

Vážené kolegyně a kolegové

Česká kooperativní skupina pro nádory hlavy a krku má za sebou další rok svého působení. V loňském roce jsme mohli po několika letech opět uspořádat obě tradiční akce Skupiny. Seminář proběhl v Kroměříži a jeho součástí byla i členská schůze, která zvolila výbor Skupiny. Konference se konala opět v Louckém klášteře ve Znojmě a hostila podobně jako v minulých letech významné zahraniční řečníky.

V letošním roce plánujeme uskutečnit Seminář v krásném prostředí Hrubé Skály 13. – 14. 4. 2023.  Spojili jsme se s organizátory tradičního setkání Sedmihorky – Hrubá Skála. Primář Kracík se svým týmem akci zajišťuje po organizační stránce, Skupina spolupracuje na odborném programu. Hlavním tématem jsou nádorová onemocnění štítné žlázy a budeme mít přežitost poslechnout si přednášky a diskutovat s řadou odborníků ze širokého spektra specializací. Předběžný program Semináře je již na webu Skupiny a na webu [www.7hot.cz]www.7hot.cz  kde je již otevřena registrace.

Mezinárodní konference Kooperativní skupiny se bude letos konat opět v Louckém klášteře 21. – 23. 9. 2023. Hlavními tématy jsou nádory štítné žlázy a slinných žláz. Podle předběžných příslibů se zdá, že budeme mít příležitost vyslechnout příspěvky světových špiček v daných tématech.

Členům Skupiny si dovolujeme připomenout, aby zkontrolovali úhradu svých členských příspěvků za rok 2023. Zašlete prosím platbu 200 Kč, podobně jako v minulých letech, na číslo účtu: 2201202628 / 2010 (Fio banka) a do zprávy pro příjemce uveďte své příjmení a rok za který příspěvek hradíte.

V případě nejasností kontaktujte, prosím, paní Mgr. Ivu Piskovou, administrátorku skupiny  iva.piskova@fnmotol.cz  nebo přímo sekretáře skupiny na e-mailu ivan.par@nem-km.cz.  

Milí přátelé, dovolte, abychom vám popřáli vše nejlepší do roku 2023. Věříme, že v něm budou akce Kooperativní skupiny opět místem zajímavých mezioborových diskusí a setkání.

6. února 2023

prof. MUDr. Jan Klozar, CSc.                                  
předseda

prim. MUDr. Ivan Pár                
sekretář

Dopis členům HNC 2-2023