18. Pracovní dny chirurgie baze lební

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 08/05/2022 - 10/05/2022
Celý den

Kategorie


Klinika otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku FN Ostrava Lékařská fakulta Ostravské univerzity Sekce chirurgie baze lební Česká společnost otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku ČLS JEP

Vážené kolegyně, vážení kolegové, milí přátelé,

dovolte, abychom Vás co nejsrdečněji pozvali na 18. pracovní dny chirurgie baze lební, které se budou konat ve dnech 8.-10. května 2022 v hotelu Hotel Eroplán**** Superior, Rožnov pod Radhoštěm. Z důvodu epidemiologické situace jsme byli nuceni posunout konání o dva roky později.

Současná spolupráce ostravských otolaryngologů, neurochirurgů, oftalmologů, stomatochirurgů, rentgenologů či onkologů navazuje na počátky vzájemné spolupráce, kterou v 90. letech minulého století začali pěstovat otolaryngolog J. Mrázek s neurochirurgy Z. Fišerem a E. Wolným.

Odborný program setkání v Rožnově se bude podobně jako na minulých setkáních skládat z částí určených pro lékaře a pro sestry.

18. pracovní dny chirurgie baze lební jsou příležitostí se lépe vzájemně poznat, navázat nová přátelství a kontakty. Věříme, že místo, které jsme pro náš kongres vybrali, je pro tyto účely to pravé. Jsme přesvědčeni, že bude pro Vás kvalitní odbornou událostí, ale i příjemným společenským setkáním.

Na setkání s Vámi se za pořádající pracoviště těší

za organizační výbor prof. MUDr. Pavel Komínek, Ph.D., MBA
přednosta Kliniky otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku,
FN Ostrava a LF OU

INFORMACE – 18. PRACOVNÍ DNY CHIRURGIE BAZE LEBNÍ (bazelebni.cz)