International Conference of the Czech Head and Neck Cancer Cooperative Group – Znojmo 2022

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 29/09/2022 - 02/10/2022
Celý den

Kategorie


Aktualizace: Dopis Znojmo 9-22

Vážené kolegyně, vážení kolegové!

Blíží se doba naší dnes již tradiční konference ve Znojmě. Opět se sejdeme v přátelských prostorách Louckého kláštera ve dnech 29. září až 2. října.

Program zahrnuje čtvrteční úvodní přednášku a zahájení konference. Pátek dopoledne bude opět patřit zahraničním hostům, je reálná šance, že s některými z nich, které jsme zatím slyšeli jen distančně, budeme moci diskutovat přímo. Odpoledne bude věnováno sledování pacientů. Téma jsme opakovaně probírali a tentokrát máme ambici je uzavřít a vydat konsensus skupiny. V podvečer proběhnou firemní symposia. Sobotní program zahrnuje problematiku stomatochirurgickou, úkolem je postoupit v přípravě doporučení stomatologické péče o onkologické pacienty. Z tématu prevence komplikací léčby bychom se vedle problematiky stomatologické věnovali i polykání opět s cílem vytvoření mezioborového konsenzu. Pokud bude zájem, budou do programu zařazena i volná sdělení. V plánu jsou samozřejmě i přátelská diskusní setkání v zajímavých prostorách Louckého kláštera.

Pevně věříme, že nám epidemiologická situace nezkomplikuje naše plány a že toto odborné setkání s mezioborovými diskusemi všem účastníkům přinese cenné odborné informace a nové pohledy a že společně posuneme péči o pacienty s nádory hlavy a krku zase o kousek dále.

Elektronická registrace na našich webových stránkách www.hnc-group.cz je již otevřena.

Za organizační tým se na vás těší

prof. MUDr. Jan Klozar, CSc.
předseda ČKSNHK

prim. MUDr. Ivan Pár
tajemník ČKSNHK

Doc. MUDr. Milan Vošmik, Ph.D.
člen výboru ČKSNHK